Sklep czynny od 10:00 do 18:00 w dni robocze, a w soboty od 10:00 do 14:00

Boczne menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Chmura tagów
 
 
Producenci
Czas realizacji zamówienia

TERMIN DOSTAWY

1. Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich, spedycyjnych lub Poczty Polskiej Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie: MO rugs, ul. Podgórna 8, 61-829 Poznań, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 14.00.

3. Zamówienia są realizowane przez Sklep MOdecor.pl zazwyczaj w ciągu 1-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi do 8 tygodni. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku chwilowego braku towaru z przyczyn niezależnych od sprzedawcy. Każdy z naszych Klientów jest na bieżąco powiadamiany o aktualnym terminie realizacji, statusie zamówienia i wysyłce towarów.

4. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności; W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

II. WYSYŁKA ZAGRANICZNA

DPD i Global Express - do krajów europejskich (Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy)

Global Expres - do krajów pozaeuropejskich (Australia, Brazylia, Hong Kong, Izrael, Kanada, Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl