Sklep czynny od 10:00 do 18:00 w dni robocze, a w soboty od 10:00 do 14:00

Boczne menu

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Produkt dnia
Dywan Carpet Decor Venezia Pearl
Dywan Carpet Decor Venezia Pearl

1 599,00 zł

Dywan Wełniany Modern Mamlook 197 x 300 76714
Dywan Wełniany Modern Mamlook 197 x 300 76714

23 900,00 zł

szt.
Dywan Carpet Decor Flores Blue
Dywan Carpet Decor Flores Blue

2 899,00 zł

Chmura tagów
 
 
Producenci
Jak dokonać zwrotu?

 

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Pamiętaj jednak, że towar nie może posiadać śladów użytkowania. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie fizycznie otrzymałeś/otrzymała zakupiony towar. Za jednoznaczne oświadczenie uznajemy wysyłając nam wiadomość e-mail na adres sklep@mo-rugs.pl z formularzem zwrotu. Jeśli wolisz, możesz przesłać oświadczenie o odstąpieniu pocztą tradycyjną na adres na adres:

Dywany MO-rugs
ul. Podgórna 8
61-829 Poznań
e-mail: sklep@mo-rugs.pl
tel. +48 791 525 001
 
Formularz zwrotu znajdziesz pod tym linkiem

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu w wypadkach określonych szczegółowo w art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

W przypadku zamówień indywidualnych i personalizowanych (np. dywan na specjalny wymiar lub utkanie dywanu według własnych preferencji) prawo zwrotu nie przysługuje.

Zwrot pieniędzy

W przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci kwotę zapłaconą za towar oraz koszt dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany w naszym sklepie), w terminie 7 dni, a w każdym przypadku nie później, niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania zwracanych towarów.

Zwrot płatności zostanie dokonany na wskazane konto w formularzu zwrotów lub tą samą metodą płatności co pierwotnie.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanych produktów będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów. Zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia względem Konsumenta z tego tytułu odszkodowania, w zakresie w jakim zezwalają na to obowiązujące przepisy prawa.

 

Zwrot towaru

Zwracane przedmioty należy odesłać lub przekazać do naszego sklepu niezwłocznie, a w każdym razie nie później, niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin uznajemy za zachowany, jeżeli rzecz zostanie odesłana przed upływem terminu 14 dni.
Koszt odesłania towaru do naszego sklepu ponosi osoba zwracająca.

Zwracane przedmioty należy odesłać na adres:

Dywany MO-rugs
ul. Podgórna 8
61-829 Poznań
e-mail: sklep@mo-rugs.pl
tel. +48 791 525 001

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl